Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>

Ви плануєте вагітність:

Овуляція та вагітність Овуляція та вагітність

При плануванні вагітності дуже важливо знати дні, в які здатність до зачаття найбільш висока. Зачаття може відбутися лише безпосередньо після процесу овуляції, вивільнення з яєчника готової до запліднення яйцеклітини. Тому, щоб настала вагітність, статева близькість повинна бути найбільш інтенсивною саме в ці дні.

Визначення овуляції за календарем Визначення овуляції за календарем

Один з найпоширеніших методів визначення овуляції - календарний. Знання його методики може принести багатьом жінкам практичну користь. Втім, календарний метод визначення овуляції вельми неточний. На думку гінекологів, є сенс використовувати його лише в тому випадку, якщо недоступні більш сучасні та надійні методи визначення овуляції - наприклад, спеціальні тести.

 

Визначення овуляції по вагінальним виділенням Визначення овуляції по вагінальним виділенням

Знати про настання моменту овуляції - звільнення дозрілої яйцеклітини з яєчника і її опускання в фаллопієві труби - корисно будь-якій жінці, як тій,  яка планує вагітність, так і тій, яка уникає її. Існує досить багато методів визначення овуляції в домашніх умовах. Визначення овуляції по вагінальним виділенням - один з них.

 

Базальна температура - метод визначення овуляції в домашніх умовах Базальна температура - метод визначення овуляції в домашніх умовах

Визначення овуляції по базальній температурі - це один із методів визначення в домашніх умовах найсприятливішого для зачаття періоду по зміні внутрішньої температури тіла. Метод має як ряд переваг, так і ряд недоліків, тому є сенс ознайомитися і з альтернативними способами визначення овуляції.

Токсоплазмоз - небезпечна хвороба Токсоплазмоз - небезпечна хвороба

Токсоплазмоз особливо небезпечний для вагітних, перебігає хронічно та проявляється невиношуванням й іншими патологіями вагітності. Зараження на токсоплазмоз за шість місяців до настання вагітності та у перші 2 триместри вагітності можуть бути причинами викиднів у жінок.

Незвичайні ознаки вагітності Незвичайні ознаки вагітності

Існують незвичайні ознаки вагітності, які можуть викликати занепокоєння у жінки.

Народные способы определения беремености Народные способы определения беремености
Большинство женщин, которые не дождались менструации вовремя, задаются вопросом – просто задержка это или беременность? Можно ли определить беременность без достижений медицины?
Вагітність та паління Вагітність та паління

Некоторые беременные женщины, выкуривая сигаретку, не осознают, что эта вредная привычка связана с целым рядом негативных воздействий на ее ребенка. Папиросный дым содержит больше 4 000 химикалий, включая такие действительно опасные вещи как цианид. Более 60-ти из них способны вызвать рак. Когда Вы курите, будучи в положении, токсичные смеси попадают в кровеносную систему – единственный источник кислорода и питательных веществ для Вашего ребенка.