Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>

Корисні статті:

Продукти харчування, які не варто вживати під час вагітності Продукти харчування, які не варто вживати під час вагітності

Є деякі продукти, які небажано вживати або обмежити їх кількість, коли ви вагітні, тому що через них ви можете почувати себе погано або це може заподіяти шкоду вашому малюку. Переконайтеся, що ви знаєте все необхідне про ці продукти.

Фолієва кислота. Корисна інформація для вагітних і для тих, хто планує вагітність Фолієва кислота. Корисна інформація для вагітних і для тих, хто планує вагітність

 Фолієва кислота - це вітамін В9, його вперше здобули з листя шпинату. Він міститься ще в багатьох продуктах. Цей вітамін відіграє винятково важливу роль в нашому організмі. Він впливає на продукцію червоних кров'яних тілець (еритроцитів), без яких неможливе людське життя.

Рекомендації жінкам, які планують вагітність Рекомендації жінкам, які планують вагітність

 При підготовці до вагітності потрібно не тільки пройти медичне обстеження, а й враховувати інші аспекти фізичного здоров'я майбутніх батьків. Що ж необхідно для зачаття здорового малюка?

рН піхви - один із найважливіших факторів жіночого здоров'я рН піхви - один із найважливіших факторів жіночого здоров'я

Бути Жінкою...

Що головне в Жінці? Її зовнішній вигляд? Її характер? Її почуття? Або все разом? Така собі суміш різних ароматів, яка перетворюється на дорогі парфуми і називається Жіночністю.

Подарок к 8 марта Подарок к 8 марта
Лучший подарок к 8 марта - от "Сапфира"
Причины выкидыша на ранних сроках беременности Причины выкидыша на ранних сроках беременности
15-20% всех беременностей заканчиваются выкидышами, причем половина всех случаев приходится на срок до 12 недель. Зная какие факторы могут вызвать прерывание беременности, можно предпринять своевременные меры, чтобы предотвратить выкидыш.
Як заробити гроші в декреті? Як заробити гроші в декреті?

У Вас почалася декретна відпустка? Прекрасно! Значить, у Вас з'явилася величезна кількість часу, щоб відпочити, завести собі нове хобі і ... заробити гроші! Найголовніше - це знайти той вид заробітку, який буде поєднуватися з Вашим новим станом.

Бізнес-ідеї для вагітних жінок і матусь Бізнес-ідеї для вагітних жінок і матусь
Успішний жіночий бізнес часто починається зі слів: «Я ніде не знайшла те, що мені було потрібно, тому я винайшла це сама». Отже, які ідеї для жіночого бізнесу вже реалізовані, запатентовані й успішно застосовуються?