Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>
<< Повернутися до списку статей

Бізнес-ідеї для вагітних жінок і матусь

Бізнес-ідеї для вагітних жінок і матусь
Бізнес-ідея № 1.

Пристосування, що навчає дитину зав'язувати шнурки.

       Майже у всіх батьків рано чи пізно виникає необхідність навчити дитину цієї премудрості. Багато мам, щоб вирішити цю проблему, просто змінюють черевики на шнурках на взуття на липучках.

Мама-підприємець Венді Веллінг (Wendy Welling) придумала простий спосіб вирішити цю проблему і навчити дитину самостійно зав'язувати шнурки. Вона винайшла забавне навчальне пристосування для шнурків для своєї маленької доньки, яка допомагає швидко оволодіти навичками зав'язування шнурків.

Пристосування являє собою пластмасові наконечники на шнурки з веселими інструкціями, які перетворюють процес навчання в захоплюючу гру.Після цього Венді Веллінг організувала бізнес для мам і відкрила власну компанію Widget Works, Inc. з продажу навчального пристосування для дітей Tie Buddies. На сьогоднішній день в асортименті два види дизайну - для хлопчиків і для дівчаток. У найближчих планах компанії розширити асортимент за рахунок нових дизайнів. Коштує таке пристосування близько 9 доларів і продається поки через офіційний сайт компанії. Господиня компанії Венді Веллінг очікує зростання продажів у наступному році на 50%.
Бізнес-ідея № 2.

Слінг для дитячої пляшечки.


У мами-підприємця з Америки Черрі Александер виникла ідея створення слінгу для дитячої пляшечки Bebe Bottle Sling не в силу гострої необхідності якимось чином спростити процес ранкового годування її грудний дочки. Годування починалося о 5.30, а до 6.30 Черрі необхідно було бути на роботі, що означало, що в неї просто фізично не було часу на годування.

Будучи інженером за освітою, молода мама вирішила знайти спосіб годування малюка без власної участі, тобто придумати таке пристосування для пляшки, яке б буквально замінювало пару рук.

Вона придумала спеціальний слінг для дитячої пляшечки, який кріпиться до будь-якого сидіння, і допомагає нагодувати дитину без участі мами.

Особливістю слінгу Bebe Bottle Sling є його спеціальна конструкція, яка допомагає утримувати пляшечку під потрібним кутом і на потрібній відстані від дитини.

Свій перший прототип майбутнього продукту мама-підприємець Черрі Александер тестувала на знайомих мам, які з задоволенням давали їй свої поради і рекомендації щодо поліпшення продукту.

Зараз в асортименті слінги 4-х кольорів, які підходять для будь-яких автомобільних сидінь та дитячих пляшечок. Варто слінг для дитячої пляшечки Bebe Bottle Sling 19.95 доларів. Продається через сайт компанії і магазини в різних штатах країни.Бізнес-ідея № 3.

Йоржики для миття соломинок.


Дженіфер Рейез з Остіна після народження дитини довго мучилася в пошуках оптимального способу миття дитячої гуртки з соломинкою. Але вже через півроку вона організувала компанію Sippy Straw Cleaner, з продажу нейлонових йоржиків для миття дитячих кухлів, спортивних пляшок та інших ємностей з соломинкою. Менш ніж за чотири місяці її продукт став продаватися по всій країні.

При цьому сама Дженіфер не намагалася домовлятися про співпрацю з великими ритейлерами. Вона просувала новий продукт через соціальні мережі Facebook, Twitter і Форуми матусь. Все інше за неї робили покупці, які поширювали інформацію про корисний продукт по всій країні і навіть світу.

Вона і зараз продає свої йоржики для миття соломинок через власний сайт за ціною $ 3.98, а оптові покупці заповнюють ними полиці місцевих магазинів.

Цей приклад успішного просування нового продукту в мережах заслуговує особливої ??уваги. Підприємець з потреби і мама двох дітей Дженіфер Рейез не мала спеціальних знань в маркетингу і досвіду в бізнесі. Деякі корисні поради її знаходила в книгах, чомусь вчилася в процесі побудови свого бізнесу.

За словами Дженіфер, вона мріяла про свій бізнес давно, але концепція унікального продукту, який би став «хітом продажів» по всій країні, ніяк не приходила в голову. На ідею створення міні-йоржика для миття соломинок її надихнули діти, чиї гуртки вона ніяк не могла вимити підручними засобами.

Підприємець Дженіфер Рейез довго не роздумувала над доцільністю ідеї і не проводила великих маркетингових досліджень з виявлення потреби в новому продукті. Все, що вона зробила, так це пошукала інформацію в інтернеті про подібні йоржиках, і не отримавши потрібних результатів, створила свій прототип товару і домовилася з китайськими виробниками про масове виробництво. Сьогодні її йоржики для соломинок The Sippy Straw Cleaner продаються по всій країні, і кожен день Дженіфер Рейез отримує замовлення від приватних і оптових покупців на своєму сайті.Як резюме цієї статті, хочеться закликати всіх жінок з цікавим положенням: спробуйте свої сили в ролі бізнес-леді. Це дуже корисно і вкрай цікаво!

Автор: Шуригіна Тетяна.


Коментарі:
Залишити коментар:
:
E-mail:
:
Надіслати