Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>
<< Повернутися до списку статей

Продукти харчування, які не варто вживати під час вагітності

Продукти харчування, які не варто вживати під час вагітності

Отже, почнемо. Насамперед поговоримо про сир. Не можна вживати в їжу м'які види сиру з білою кіркою, такі як брі та камамбер. Також небажано вживати сир з пліснявою (наприклад, горгонзола, рокфор).

Деякі види м'яких сирів менш кислі, ніж твердий сир і містять більше вологи, а це означає, що вони можуть бути ідеальним середовищем для шкідливих бактерій.

Але, всі види твердих сирів спокійно можна вживати в їжу. Вони містять не так багато води, як м'які сири. Також варто врахувати, що є м'які види сирів, які майбутнім мамам їсти можна, наприклад, сир, моцарелла, фета, плавлений сир.

Яйця. Краще уникати вживання частково приготованих яєць. Переконайтеся, що яйця повністю готові, простежте щоб білки і жовтки не були рідкими, щоб уникнути ризику зараження сальмонелою. Ця бактерія не зашкодить вашій дитині, але може викликати у вас серйозний напад діареї або блювання.

М'ясо. Сире або недожарене м'ясо також небезпечно вживати в їжу, включаючи м'ясні висівки, а також стейк первинної обробки (прожарений злегка), так як є потенційний ризик зараження токсоплазмозом. АЛЕ, дуже важливо пам'ятати, що токсоплазмоз при вагітності - це захворювання, яке  зустрічається доволі рідко.

Печінка. Печінка або продукти, в яких вона міститься, такі як печінковий паштет або печінкова ковбаса - в них багато вітаміну А. Краще скоротити до мінімуму вживання цих продуктів

Арахіс вважається безпечним продуктом, а також продукти, які його містять (наприклад, арахісове масло). Звичайно ж, якщо у вас немає алергії на ці продукти або вам не рекомендовано вживати їх у їжу вашим лікарем.

Не рекомендується, також, вживання продуктів, які містять кофеїн - кава, чай, шоколад. Кофеїн містять і деякі порошки від простудних захворювань, а також інші ліки. Проконсультуйтеся з вашим лікарем перед прийомом таких засобів фармацевтики. АЛЕ, це не означає, що вам повністю потрібно виключити кофеїн з вашого раціону, але і не перевищувати допустиму його кількість - 200 мг на день.

 

Наприклад, одна чашка розчинної кави – 100 мг,

                    одна чашка натуральної кави – 140 мг,

                    одна чашка чаю – 75 мг,

                    одна баночка коли – 40 мг,

                    одна плиточка звичайного чорного шоколаду 50 грамм –    

                    приблизно 50 мг,

                   одна плиточка молочного шоколаду 50 грамм –

                   приблизно 25 мг.

 

Власне, це був основний перелік продуктів. Читайте, цікавтеся і будьте здорові!

Коментарі:
Залишити коментар:
:
E-mail:
:
Надіслати