Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>

Календар вагітності:

Календар вагітності: 3 тиждень Календар вагітності: 3 тиждень
Після овуляції (виходу яйцеклітини з яєчника), яйцеклітина надходить у маткову трубу, де при сприятливих умовах вона зливається зі сперматозоїдом і відбувається зачаття.
Всьому свій час, або Цінуємо кожен тиждень Всьому свій час, або Цінуємо кожен тиждень
Жінку, що носить під серцем дитину, ми намагаємося оточити красивими речами і приємними враженнями. Повторюємо знову і знову: думай тільки про хороше! Однак часом вагітність протікає не цілком гладко. І майбутній матусі необхідно знати, як розпізнати небезпеку передчасних пологів і як грамотно діяти, щоб уберегти від біди і свого малюка, і себе саму.
Календар вагітності: 40 тиждень Календар вагітності: 40 тиждень
Якщо Ви досі перебуваєте у цікавому станіні, то, швидше за все, на цьому тижні у вас відбудуться пологи, однак, це може статися й пізніше. Всього 4% жінок народжують у поставлений акушерами термін.
Календар вагітності: 39 тиждень. Календар вагітності: 39 тиждень.
Ваш ребенок готов к рождению.Признаком наступления родов могут быть все усиливающиеся схватки через равные промежутки времени. Вторым признаком может стать излитие околоплодных вод тот момент, когда лопнет плодный пузырь и отойдет слизистая пробка (в обоих случаях нужно срочно ехать в роддом).
Календар вагітності: 38 тиждень Календар вагітності: 38 тиждень
З цього тижня Вам необхідно постійно бути в режимі "бойової готовності": Носіть з собою обмінну карту. та мобільний телефон з усіма необхідними номерами: лікуючого лікаря, приймального відділення пологового будинку, таксі або друзів, які зможуть швидко відвезти Вас у пологовий будинок. Уважно оцінюйте свої відчуття, щоб відрізнити хибніі перейми від справжніх.
Календар вагітності: 37 тиждень Календар вагітності: 37 тиждень
На цьому тижні можуть з'явиться провісники пологів: почастішання позивів до сечовипускання і дефекації, що тягнуть болі в крижах і попереку, незначне зниження рухової активності малюка, нетривалі нерегулярні перейми (хибніі перейми), відходження слизової пробки.
Календар вагітності: 36 тиждень Календар вагітності: 36 тиждень
На 36-му тижні вага може стабілізуватися. Якщо Ви набрали до 13 кг, відновлення колишньої ваги не важко. Оптимальна надбавка до 36 тижнях - 12 кг. До цього часу треба повністю залишити роботу і налаштуватися на "вітье гнізда" і підготовку до пологів. Дитина займає всю порожнину матки - тепер він не ворушиться, а штовхає.
Календар вагітності: 35 тиждень Календар вагітності: 35 тиждень
Усе Ваше життя тепер проходить у підготовці до народження дитини. Вам потрібно підготуватися до цього процесу не тільки фізично, а й морально. Почитайте спеціальну літературу, подивіться навчальні фільми, сходіть з чоловіком на курси для майбутніх батьків.