Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>
<< Повернутися до списку статей

Календар вагітності: 36 тиждень

Календар вагітності: 36 тиждень
    На 36-му тижні вага може стабілізуватися. Якщо Ви набрали до 13 кг, відновлення колишньої ваги не важко. Оптимальна надбавка до 36 тижнях - 12 кг.

   
На цьому тижні дитинка важить уже 2,5-2,75 кг. Її зріст становить - 46 см.

    
До цього часу треба повністю залишити роботу і налаштуватися на "вітье гнізда" і підготовку до пологів. Пора вибирати пологовий будинок. Ви можете отримати направлення за місцем проживання або вибрати самотоятельно, виходячи з Ваших побажань і фінансових можливостей. Попередня реєстрація в пологовому будинку за кілька тижнів до пологів може виявитися дуже корисною. Необхідно заздалегідь дізнатися про всі послуги, що надаються пологовим будинком. Вам теж потрібно підготуватися до пологів: зробіть аналізи на визначення вашої групи крові та резус-фактора, а також ці аналізи повинен здати Ваш чоловік.

     
Дитина займає всю порожнину матки - тепер він не ворушиться, а штовхає. Головка дитини опустилася, через тиск на сечовий міхур почастішали позиви до сечовипускання. Великий живіт змінює центр ваги, тому пам'ятайте про поставу.

    
Що рекомендується робити?

- Найчастіше тримайте ноги в горизонтальному положенні, щоб не було набряку щиколоток і варикозного розширення вен
- Купуйте бюстгальтери для годування.
- Заздалегідь зберіть сумку, з якою Ви підете в пологовий будинок. Перевірте, чи все у Вас є для дитини.


    
До кінця вагітності Ви станете дуже швидко втомлюватися. Зараз головне - не долати втому, а частіше відпочивати і розслаблятися. Придумайте собі спокійні заняття на час відпочинку. Робіть вправи для розслаблення м'язів, слухайте спокійну музику, читайте. Спробуйте зменшити звичний темп.

    
Бюстгальтер для годування
    
Якщо Ви будете годувати грудьми, Вам знадобиться не менше двох бюстгальтерів із застібкою спереду. Щоб не помилитися у розмірі, купуйте їх не раніше 36-го тижня. Буває 2 типу бюстгальтерів для годування. В одному клапан відкриває тільки сосок і невелику ділянку грудей; в іншому по колу чашки вшита блискавка, так що груди можна оголити повністю. Краще купити бюстгальтер 2-го типу - він дозволяє дитині відчувати всі груди. Вибирайте бавовняний, з широкими бретельками.

Коментарі:
Залишити коментар:
:
E-mail:
:
Надіслати