Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>
<< Повернутися до списку статей

Календар вагітності: 30 тиждень

Календар вагітності: 30 тиждень
    Близько 90 відсотків жінок доношують свою дитину до покладеного терміну. Але багато хто побоюється, що не доносять дитини до 40 тижнів. Дотримуючись режим протягом усієї вагітності і дотримуючись рекомендацій лікарів, такий ризик істотно знижується. Уникайте стресів під час вагітності, дотримуйтеся правильного харчування, посміхайтеся частіше і дивіться в майбутнє з оптимізмом.

    Якщо раптом у Вас з'явилися підозри на загрозу предевременних пологів (переймоподобние болі внизу живота, слизові виділення) Вам обов'язково потрібно звернутися до лікаря. Не забудьте з собою на прийом захопити набір для гінекологічного огляду (одноразове дзеркало, рукавички, серветка) і діагностичний тест
Actim Partus для визначення загрози передчасних пологів.
    У дитини структура кори великого мозку досягає високої диференціації вже до кінця антенатального періоду розвитку, що пов'язано з її інтенсивним функціонуванням. Рухи малюка вже не настільки енергійні, так як йому стало досить тісно в матці. Щоб пристосуватися до життя в такому маленькому просторі, він приймає згорнуте положення, а його ручки і ніжки перехрещуються.

    Вага малюка - близько 1,1 кг, а довжина - приблизно 39 см.

Коментарі:
Залишити коментар:
:
E-mail:
:
Надіслати