Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>
<< Повернутися до списку статей

Календар вагітності: 38 тиждень

Календар вагітності: 38 тиждень

    З цього тижня Вам необхідно постійно бути в режимі "бойової готовності": Носіть з собою обмінну карту. та мобільний телефон з усіма необхідними номери: лікуючого лікаря, приймального відділення пологового будинку, таксі або друзів, які зможуть швидко відвезти Вас у пологовий будинок. Уважно оцінюйте свої відчуття, щоб відрізнити хибні перейми від справжніх.

    Хибні перейми - це практично безболісні нерегулярні маткові скорочення. Вони тривають до мінути і можуть повторюватися через 4-5 годин. Ходьба або тепла ванна, як правило, знімають напругу матки.

    Справжні перейми - це досить болісні дискомфортні маткові скорочення. Для них характерна регулярність. На початку пологової діяльності інтервали між переймами становлять близько півгодини, потім їх частота, інтенсивність і тривалість наростають. Останні перейми відбуваються з інтервалом 5-7 хвилин і переходять в потуги.

     У середньому весь процес від початку справжніх переймів до моменту дітородіння триває 12 годин у народжують вперше, і 8-10 годин при повторних пологах.


     З моменту зачаття до народження дитини має пройти приблизно 266 днів.

     Щоб обчислити приблизну дату пологів, відлічите 280 днів від 1-го дня останньої менструації або 266 днів з моменту овуляції або орієнтовної дати зачаття. Середня тривалість вагітності - 40 тижнів, при цьому можливі коливання в межах від 38 до 42 тижнів. Малюк вже готовий до самостійного життя і «рахує» дні до народження ...

   Пологи, що відбулися на терміні 38-40 тижнів вагітності, вважаються своєчасними.


    
Зазвичай дитина народжується з вагою 2900-3200 і більш і зростом приблизно 48-50 см. Вона стукає Вам під ребра, але вже не так часто. А перед пологами, немов спортсмен «завмирає на старті»....
Коментарі:
Залишити коментар:
:
E-mail:
:
Надіслати