Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>

Ви плануєте вагітність:

Принцип роботи тесту на вагітність Принцип роботи тесту на вагітність
Тести на вагітність, які використовуються в домашніх умовах, базуються на прямому імунохроматографічному методі визначення рівня хоріонічного гонадотропіну в сечі.
Як вибрати тест на вагітність? Як вибрати тест на вагітність?
Серед великого асортименту тестів в аптеці як вибрати необхідний тест на вагітність? Існує нескладний алгоритм, який допопоже Вам зробити вірний вибір.
Що потрібно розповісти подружній парі, яка замислюється про народження дитини. Що потрібно розповісти подружній парі, яка замислюється про народження дитини.

Зачаття - делікатна і досить складна процедура, її успіх залежить від обох партнерів. Щоб зачаття відбулося, повинні пройти кілька подій,

Кращий тест на вагітність Кращий тест на вагітність
Сучасні тести дозволяють жінкам самостійно з великою достовірністю визначити вагітність у домашніх умовах. Але як вибрати з усього асортименту тест, що найбільше підійде?
ИКСИ ИКСИ
Зачастую этот способ оплодотворения является единственным спасением в случае бесплодия мужчины.
Тести на вагітність - чи однакові вони? Тести на вагітність - чи однакові вони?

Тести на вагітність відрізняються не тільки назвою і ціною, але і багатьма параметрами, які дуже важливі для жінки. Найважливіші характеристики - це чутливість тесту і його формат. Тому що від них залежать усі переваги або недоліки тесту.

В лечении бесплодия начинать надо с мужчин В лечении бесплодия начинать надо с мужчин
Бесплодие можно без преувеличения назвать настоящей семейной трагедией. По неутешительным данным статистики, более 15% супружеских пар не могут иметь детей при огромном желании и регулярной половой близости. Причин этого очень много: от гормонального дисбаланса в организме до социальных конфликтов. Порой требуется немало времени, терпения и мужества, чтобы во всем разобраться.