Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>
<< Повернутися до списку статей

Як вибрати тест на вагітність?

Як вибрати тест на вагітність?
Для вибору тесту на вагітність потрібно відповісти на 3 основні питання:
1. Чи настала затримка менструації?
2. У який час доби буде проводитися тестування?
3. Який формат тесту потрібен?

Тепер розглянемо кожний пункт.

Затримка менструації.
Найчастіше жінки приходять в аптеку за тестом на вагітність при виникненні затримки менструації, але сучасний асортимент тестів дозволяє визначити вагітність ще до затримки менструації. Такі тести називаються ультрачутливими, тому що мають найвищу чутливість - 10 мМО / мл. Вони визначають вагітність з 7-го дня після зачаття, тобто при 28-денному менструальному циклі - за 1 тиждень до передбачуваної затримки менструації! До ультрачутливих тестів відносяться тести компанії
«ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ» - DUET™, SEZAM™, ULTRA™.
Рання діагностика вагітності допомагає жінці швидко прийняти рішення про перегляд способу життя, психологічно налаштуватися на майбутні зміни.
 
Час проведення тестування
Маркером діагностики в тестах на вагітність є хоріонічний гонадотропін - гормон, що синтезується в нічний період часу. Тому максимальна концентрація цього гормону з'являється в ранковій порції сечі.
Відповідно, тести на вагітність із звичайною чутливістю (25 мМО / мл) рекомендують проводити тільки по ранковій сечі, щоб не отримати помилково негативні результати.
Але не завжди жінка готова чекати ранкової порції сечі, щоб провести діагностику. Хочеться отримати результат відразу ж після покупки тесту! У такій ситуації допоможуть тести з ультрависокою чутливістю (10 мМО / мл): 
DUET™, SEZAM™, ULTRA™™. Їх пороговий рівень дозволяє визначити хоріонічний гонадотропін навіть в сечі, зібраної ввечері. Це означає, що проводити тестування можливо у будь-який час доби!

Формат тесту на вагітність
Тести на вагітність бувають 3-х форматів:
тест-смужка, тест-касета и струменевий тест.

Тест-смужка - це найпоширеніший формат тесту. Він являє собою невелику смужку, на яку нанесені антитіла до хоріонічного гонадотропіну. Для проведення тестування потрібно зібрати сечу в ємність, а потім помістити туди тест до зазначеної відмітки (найчастіше стрілочка) на 10-15 секунд. Після цього покласти тест горизонтально і чекати необхідний час.
Формат тест-смужки має свої плюси і мінуси. До плюсів можна віднести простоту і економічність, до мінусів - необхідність збору сечі і порівняно велику кількість похибок в результаті невірного проведення тестування (занурили тест в сечу не тим кінцем або занадто глибоко і т.д.).


 
 

Формат тест-касети представляє собою міні-лабораторію: у пластиковому корпусі знаходиться мембрана з нанесеними антитілами, передбачено віконце для нанесення зразка і для зчитування результату. У комплекті з тестом є піпетка, яка допомагає відміряти необхідну кількість сечі. Конструкція тест-касети виключає можливість помилки при проведенні тестування.
До плюсів тест-касети відноситься лабораторна точність, до мінусів - необхідність збирати сечу. Втім, деякі виробники передбачили комплектацію тест-касети разом з ємкістю для збору сечі.


 
 

Струменевий формат тесту є найсучаснішим пристосуванням для проведення діагностики на вагітність в домашніх умовах. Тест складається з пластикового футляра з ковпачком. Для проведення тестування досить зняти ковпачок, підставити кінчик тесту під струмінь сечі і через певний час рахувати результат.
Струменевий тест швидко і легко дозволяє провести тестування в будь-яких умовах (в жіночій консультації, на роботі і т.д.). Мінусів у тесту немає))).


 
 

Тепер Ви самостійно можете вибрати кращий тест на вагітність!
Автор: Шуригіна Тетяна.
Коментарі:
Залишити коментар:
:
E-mail:
:
Надіслати