Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>
<< Повернутися до списку статей

Загрози бактеріального вагінозу

Загрози бактеріального вагінозу
Більшість жінок йдуть на прийом до гінеколога тільки тоді, коли виникають хворобливі відчуття, свербіж, дискомфорт у піхві. Однак найпідступніші гінекологічні захворювання протікають майже непомітно.

Бактеріальний вагіноз - це досить поширене захворювання у жінок і може бути викликаний несприятливою екологічною обстановкою, порушенням імунного статусу, змінами гормонального гомеостазу, масивним і нераціональним застосуванням лікарських засобів, особливо антибіотиків.

У здорової жінки мікрофлора піхви знаходиться в збалансованому стані: переважають лактобактерії, які створюють кислу рН (нормальні значення рН знаходяться між 4,0 і 4,4). Це природний захист від попадання і розмноження хвороботворних мікроорганізмів.

У ситуації, коли кількість лактобактерій знижується, відбувається зсув рН піхви в лужну сторону, що веде до активного розмноження хвороботворних мікроорганізмів. Відбувається заміщення нормальної мікрофлори піхви іншими мікроорганізмами. Слідом за цим починається запальний процес в піхві з усіма клінічними проявами: рясні виділення, свербіж, дискомфорт.

Бактеріальний вагіноз може бути однією з причин ускладнень вагітності, може призвести до післяпологового ендометриту, передчасних пологів і народження дітей з низькою масою тіла, до розвитку запальних процесів у статевих органах, гнійно-септичних ускладнень у матері і дитини в післяпологовому періоді. Зміна рН вагінальної середовища може бути пов'язана з різними причинами: грибковою, трихомонадною або бактеріальною інфекціями.

Для профілактики бактеріального вагінозу необхідно дотримуватися гігієни статевих органів, правильно і повноцінно харчуватися, не зловживати антибіотиками, спринцюваннями.

Своєчасно оцінити стан вагінального середовища можна, використовуючи домашні тести для діагностики: CITOLAB pH. За допомогою вагінального рН тесту можна визначити відхилення кислотності середовища піхви від нормального рівня (рН ≥ 4,7), що є симптомом вагінальної інфекції.

Як говорилося вище, особливо небезпечна зміна кислотності піхвового середовища у вагітних жінок. Завдяки сприятливим умовам хвороботворні мікроорганізми можуть легко поширюватися, потрапляти в матку і спровокувати родові перейми або викликати передчасне відходження вод і передчасні пологи. Раннє виявлення зміни рН вагінальних виділень за допомогою тесту дозволяє своєчасно виявити виникнення інфекції, провести лікування і зменшити ризик передчасних пологів. Саме тому так важливо почати регулярне визначення рН вагінальної середовища на ранніх термінах вагітності.

Провести тестування вагінальним тестом CITOLAB pH дуже просто і це може зробити кожна Жінка.
Експрес-тест CITOLAB pH дозволяє виявити хворобу на ранній стадії, вчасно почати лікування та уникнути неприємних наслідків захворювання.

http://shop.pharmasco.com/product-citolab_ph25.html
Коментарі:
Залишити коментар:
:
E-mail:
:
Надіслати