Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>
<< Повернутися до списку статей

Шлюб вбиває кохання?

Шлюб вбиває кохання?
Чи помирає любов у шлюбі? Багато людей замислюються над цим питанням, але з радістю повідомляємо, що це лише черговий міф, який не має нічого спільного з реальністю!
На думку психологів, навіть через 10 років спільного життя любов може бути настільки ж сильною і пристрасною, як і на початку відносин.


Учені з Нью-Йорка і Каліфорнії, опитавши 274 одружені пари про їхні стосунки, прийшли до цікавих висновків. Близько 40% з тих, хто жив разом більше десяти років, досі пристрасно любили один одного. 26,2% опитаних зізналися, що їх любов в якійсь мірі збереглася.


Почуття любові в цілях дослідження визначили, як ряд особливостей поведінки, що включає позитивні думки про партнера, бажання займатися любов'ю і радувати свого партнера, а також задоволеність своїм життям.На думку дослідників, результати їх роботи суперечать загальній в суспільстві думці про те, що почуття з роками проходять. Результати опитування говорять про те, що багато пар люблять один одного і через 30 років спільного життя. Це стосувалося 40% опитаних пар. А от після 20 років проживання в шлюбі багато людей дійсно відчувають, що їхні почуття вже не так яскраві, як раніше.Для чоловіків любов до своєї дружини полягала в тому, що всі їх думки були пов'язані з коханою жінкою. Для жінок, в свою чергу, така пристрасна прихильність не була ознакою благополуччя відносин.


Дякуємо за інформацію http://cooking. ua
Коментарі:
Залишити коментар:
:
E-mail:
:
Надіслати