Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>
<< Повернутися до списку статей

Календар вагітності: 15 тиждень

Календар вагітності: 15 тиждень
   Підвищується апетит, але намагайтеся захоплюватися надмірно їжею. Що стосується Вашого тіла, то його стан, як і стан вашої майбутньої дитини, теж багато в чому залежить від Вас. Ваше харчування має бути збалансованим, калорійним, і в теж час Ви повинні намагатися тримати свою вагу в повній відповідності з потребами організму. Зайві калорії не потрібні ні Вам, ні дитині.
 

   У цей період плацента розвивається все більше, а пуповина плоду, яка з'єднує Вас і дитини, збільшується, подовжується, і через неї проходять як поживні речовини, так відходи життєдіяльності плода.
У цьому місяці подовжуються кінцівки дитини, вона вже може самостійно згинати й розгинати лікті, стискати кулачки. Що найсмішніше - Ваш малюк смокче великий пальчик. Крізь прозору шкіру просвічуються тонесенькі кровоносні судини. Кілька тонких волосків відзначають брови, пробиваються волосся на голові та тілі. На цьому тижні жовчний міхур виділяє жовч, і вона надходить у кишки. Жовч надає характерну, чорно-зелене забарвлення перше виділення кишечника, але вони з'являться після народження дитини. Триває утворення кісток, а також кісткового мозку. Тепер дитина має довжину 10 см, а важить 78 г.

 


    Его ножки крепнут, толчки плода усиливаются. Однако Вы их по-прежнему не ощущаете. В это время усиливается реакция ребенка на звук. На подушечках пальчиков на пятнадцатой неделе формируется индивидуальный узор, ускоряется развитие кровеносных сосудов.Коментарі:
Залишити коментар:
:
E-mail:
:
Надіслати