Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>
Наш форум

Задавайте питання і діліться досвідом з іншими учасниками нашого затишного спільноти на сторінках нашого форуму.

Детальніше >>
<< Повернутися до списку статей

Тести на вагітність - чи однакові вони?

Тести на вагітність - чи однакові вони?

Тести на вагітність відрізняються не тільки назвою і ціною, але і багатьма параметрами, які дуже важливі для жінки. Найважливіші характеристики - це чутливість тесту і його формат. Тому що від них залежать усі переваги або недоліки тесту.

Чутливість
Тести на вагітність можуть мати таку чутливість: 25 мМО/мл, 20 мМО/мл і 10 мМО/мл. Чим менше цифра чутливості, тим раніше тест зможе визначити вагітність. Найчутливіші тести - це ті, на яких зазначено «10 мМО/мл".
Наприклад,
DUET, ULTRA або SEZAM.
Це означає, що вже з 7-го дня після зачаття - майже за тиждень до затримки менструації - ви отримаєте результат. Такі тести можна використовувати в будь-який час доби і не потрібно чекати ранкової порції сечі.
Тести з чутливістю 20 мМО / мл мають схожі параметри тестування: вони визначають вагітність через 10 днів після зачаття, в будь-який час доби. Самі звичайні тести - тести з чутливістю 25 мМО/мл. Вони визначають вагітність тільки з першого дня затримки менструації і у ранковій сечі.


Тести на вагітність можуть мати такі формати: тест-смужка, тест-касета і струменевий тест.

Формати тестів іноді навіть називають «поколіннями» тестів, тому що від простої тестової смужки вони еволюціонували спочатку до тест-касети, а потім до найбільш досконалого формату - струменевого тесту.


Тест-смужка
Це найекономныший варіант тесту. Чутливість таких тестів може бути різна - від 10 до 25 мМО / мл, відповідно різні часові рамки визначення вагітності. Головний недолік тест-смужок - це необхідність збору сечі в окрему ємкість, що незручно, а в деяких випадках недоречно (наприклад, в жіночій консультації). До того ж існує ймовірність надмірного або недостатнього занурення тесту в ємкість з сечею, що може відбитися на результаті.

Тест-касета
Це справжня міні-лабораторія! До тест-касеті додається піпетка, яка дозволить відміряти необхідну кількість досліджуваної сечі. Тут можливість помилки виключена! Але, на жаль, також як і в тест-смужках необхідно збирати сечу в пляшечку. До речі, деякі виробники вже подбали про це! Вони вклали ємкість для збору сечі в упаковку з тестом.

Струменевий тест

Струменевий тест дозволяє провести тестування, просто підставивши адсорбує кінчик тесту під струмінь сечі. Це можна зробити в будь-який час, в будь-якому місці, у будь-який час доби.

Але ж, погодьтеся, в таких питаннях, так хочеться дізнатися результат якнайшвидше!

Який тест купити в аптеці - вибір залишається завжди за вами. Головне, користуватися тестами відомих виробників, з докладною достовірною інформацією на упаковці, а також з наявністю сертифікатів якості та рекомендаціями Асоціації акушерів-гінекологів України.

 
 

 

 

Автор
: Тетяна Шуригіна.

Коментарі:
Залишити коментар:
:
E-mail:
:
Надіслати