Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>

Календар вагітності:

Календар вагітності: 10 тиждень Календар вагітності: 10 тиждень
Починається завершальний тиждень стадії ембріона. Після цього тижня аж до пологів дитина офіційно іменується "плодом", але ми так називати його не будемо. Пальці його роз'єдналися, перетинки між ними зникли. Хвіст, помітний протягом декількох тижнів, виглядає обрубком, до початку 11-го тижня він зовсім зникне.
Календар вагітності: 9 тиждень Календар вагітності: 9 тиждень
Цього тижня головні зміни стосуються руках і ногах. Стають помітні пальці, правда, вони поки ще перетинчасті. Скелет в основному складається з хряща, але в руках вже починають утворюватися кістки. Згинаються коліна та лікті, і при УЗД видно, як дитина "махає" ними.
Календар вагітності: 8 тиждень Календар вагітності: 8 тиждень
На 8-му тижні УЗД покаже, що дитина робить перші спонтанні рухи. Починають вимальовуватися вушні раковини, ніс і верхня губа. Добре видно руки і пальчики на них.
Календар вагітності: 7 тиждень Календар вагітності: 7 тиждень
Якщо Ви належите до більшості, то цього тижня нудота у Вас буде сильною. Якщо ж Ви з числа небагатьох щасливців, яких не нудить вранці, краще мовчіть про це в присутності інших жінок в приймальні у лікаря.
Календар вагітності: 6 тиждень Календар вагітності: 6 тиждень
Багато жінок цього тижня вперше пішли до лікаря. На 6-му тижні починається органогенез - період, коли формуються головні внутрішні і зовнішні структури.
Календар вагітності: 5 тиждень Календар вагітності: 5 тиждень
Настає самий важливий період розвитку ембріона так званий гістогенез - процес утворення тканин, з яких в подальшому будуть будуватися різні органи.
Календар вагітності: 4 тиждень Календар вагітності: 4 тиждень
Якщо Ви підтвердили вже наявність вагітності за допомогою тестів на вагітність (на цьому терміні знадобляться ультрачутливі тести на вагітність ULTRA, SEZAM, DUET), Ви можете почати прийом спеціальних вітамінів для вагітних.
Календар вагітності: 2 тиждень Календар вагітності: 2 тиждень
Найважливішою подією другого тижня вагітності є овуляція - вихід зрілої яйцеклітини з яєчника. Відбувається вона в середньому, на 14-й день менструального циклу (при тривалості 28 днів).