Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>

Календар вагітності:

Календар вагітності: 18 тиждень Календар вагітності: 18 тиждень
На 18-му тижні вагітності за допомогою УЗД можна чітко визначити наявність або відсутність вроджених вад серця, хвороби Дауна та інших виражених дефектів плоду. Темпи зростання до цього часу починають трохи сповільнюватися.
Календар вагітності: 17 тиждень Календар вагітності: 17 тиждень
З цього тижня малюк ворушиться сильніше. Може стати незручно спати. Вже з цих тижнів привчайте себе спати на боці. Надалі на боці треба буде спати практично весь період до пологів, тому краще навчитися це робити якомога швидше. Під ногу можна підкладати подушку - так буде набагато зручніше. Сон дуже важливий для Вас і Вашого малюка.
Календар вагітності: 16 тиждень Календар вагітності: 16 тиждень
З II триместру вагітності до Вас бернуться бадьорість та енергійність. Дитина вже повністю сформований і з 14-го тижня харчується через плаценту. Тепер його розвиток - це підготовка до життя поза організмом матері.
Календар вагітності: 15 тиждень Календар вагітності: 15 тиждень
Підвищується апетит, але намагайтеся захоплюватися надмірно їжею. Що стосується Вашого тіла, то його стан, як і стан вашої майбутньої дитини, теж багато в чому залежить від Вас. Ваше харчування має бути збалансованим, калорійним, і в теж час Ви повинні намагатися тримати свою вагу в повній відповідності з потребами організму. Зайві калорії не потрібні ні Вам, ні дитині.
Календар вагітності: 14 тиждень Календар вагітності: 14 тиждень
На 14 тижні дитина стала ще більшими. Він вже схожий на маленького чоловічка, його підборіддя, лоб і ніс добре окреслені. Він повертає голову, хмурить брови і реагує на зовнішні стимули. Може відсунутися, коли лікар або акушерка прощупує живіт.
Календар вагітності: 13 тиждень Календар вагітності: 13 тиждень
Ви з дитиною підійшли до кінця першого триместру вагітності. Тепер весь кишечник дитини розташовується в черевній порожнині. Ваша дитина має довжину 74 мм, вага - 30 г.
Календар вагітності: 12 тиждень Календар вагітності: 12 тиждень
Дитина з кожним днем стає все більше схожий на людину, хоча головка все ще непропорційно велика порівняно з тілом, а сформувалися кінцівки занадто малі. Всі системи організму вже сформувалися, їм залишається рости і розвиватися.
Календар вагітності: 11 тиждень Календар вагітності: 11 тиждень
Йде до завершення перший триместр вагітності. Поки живіт не так помітний, а токсикоз відступив. Матка розширюється у міру зростання дитини в ній. Вона вже заповнює собою чи не всю тазову область, і її легко прощупати в нижній частині живота над зчленуванням лобкової (лонної) кістки.