Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>

Календар вагітності:

Календар вагітності: 34 тиждень. Календар вагітності: 34 тиждень.
Ваш пухкенький малюк важить 2100 г, його зріст становить близько 43 см. Жир становить вже 8% ваги дитини. Від цього його шкіра стала гладкою і рожевою. І хоча дитина стала більше ляльки, до народження вона не готова, за що залишилися 6 тижнів ще багато чого має розвинутися і дозріти.
Календар вагітності: 33 тиждень Календар вагітності: 33 тиждень
Маса плаценти наростає, наростає і маса тіла дитини. Кількість навколоплідних вод теж збільшилася. Верхня точка вашої матки підноситься над пупком на 14 см. Від лобкового з'єднання вона зросла вже на 34 см! Іноді Вам може бути важко дихати. Це відбувається через підняття купола діафрагми вгору.
Календар вагітності: 32 тиждень Календар вагітності: 32 тиждень
На тридцять другому тижні знову може виникнути токсикоз. Це так званий пізній токсикоз вагітних. На цьому терміні знову виникає небезпека гіповітамінозу і, що ще неприємніше - анемії. У цей період падає гемоглобін і нерідко потреба в залізі неможливо компенсувати тільки продуктами харчування, що містять залізо. Швидше за все, необхідно почати приймати препарати заліза відповідно до рекомендацій лікаря.
Календар вагітності: 31 тиждень Календар вагітності: 31 тиждень
Ви - у декретній відпустці. У Вас з'явилося багато вільного часу і багато часу для роздумів. Всі органи малюка майже повністю розвинені, за винятком легенів, дозрівання яких триває. Збільшуються розміри мозку, починають активно функціонувати нервові клітини, йде утворення нервових зв'язків.
Календар вагітності: 30 тиждень Календар вагітності: 30 тиждень
Рухи малюка вже не настільки енергійні, так як йому стало досить тісно в матці. Щоб пристосуватися до життя в такому маленькому просторі, він приймає згорнуте положення, а його ручки і ніжки перехрещуються.
Календар вагітності: 29 тиждень Календар вагітності: 29 тиждень
Ви знаходитесь в останньому, третьому триместрі вагітності. Малюк займає майже весь простір в матці, розмір його голови вже більш пропорційний розміру його тіла.
Календар вагітності: 28 тиждень Календар вагітності: 28 тиждень
Зараз дитина повністю сформована і життєздатна, навіть якщо пологи відбудуться на 28 тижні. Однак системи його організму ще не повністю дозріли. Серце б'ється з частотою 150 ударів на хвилину. Вага малюка близько 900 г, а ріст 37 см.
Календар вагітності: 27 тиждень Календар вагітності: 27 тиждень
До 27-му тижні Ви повинні додати вагу в цілому на 7,5-9 кг. У Вашої дитини формуються і готуються правильно дихати легені. Очі дитини відкриті, і він ще сильніше реагує на світло через стінку живота. У нього дуже сильно розвинений смоктальний рефлекс.