Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>
<< Повернутися до списку статей

Ви вагітні? Хлопчик чи дівчинка?

Ви вагітні? Хлопчик чи дівчинка?
     Знайомтеся - «ТестПол» інноваційний тест, унікальність якого полягає в тому, що він дозволяє визначити абсолютно безпечним методом з високою точністю стать майбутньої дитини на ранніх термінах вагітності всього за 5 хвилин!

     У 2007 році в США з'явився інноваційний тест, який дозволяє визначити стать майбутньої дитини вже з десятого тижня внутрішньоутробного розвитку. Точність визначення статі дитини за допомогою тесту «ТестПол» становить більше 90%

     «ТестПол» - це простий аналіз сечі, схожий з тестом на вагітність. Для нього використовується ранкова сеча і спеціальний набір реактивів, які вступають в реакцію з гормонами ембріона в сечі матері. Для визначення статі вашого малюка достатньо, щоб пройшло 10 тижнів після зачаття. Для отримання результату досить п'яти хвилин. Цей тест досить простий, щоб зробити його вдома.

 
 
      Тестом легко користуватися. Чітко дотримуйтесь інструкції, вкладеної в упаковку. Додайте вказану кількість своєї першої ранкової сечі в тестовий стаканчик. Енергійно розмішайте вміст круговими рухами і залиште на горизонтальній поверхні на 4-5 хвилин. Порівняйте отриманий колір з кольоровими зразками для хлопчика і для дівчинки на контейнері.

     Темно-зелений колірХЛОПЧИК.
     Кольори від
жовтого до помаранчевого
ДІВЧИНКА.
Коментарі:
Залишити коментар:
:
E-mail:
:
Надіслати