Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>
<< Повернутися до списку статей

Кращий тест на вагітність

Кращий тест на вагітність
     Сучасні тести дозволяють жінкам  самостійно з великою достовірністю визначити вагітність у домашніх умовах. Але як вибрати з усього асортименту тест, що найбільше підійде?

      Компанія «ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ» відома споживачам своїми тестами на вагітність – DUET™, SEZAM™, ULTRA™, SECRET™ и SECRET™ plus, провела опитування серед жінок, які параметри тесту важливі для вибору.

      1. Визначення вагітності через мінімальний термін після зачаття.
Відомо, що в сечі виявляється гормон вагітності тільки після того, як сталася імплантація плодового яйця, а саме, на 6-7 день після запліднення. Відповідно, навіть найчутливіші тести (10 мМО / мл) зможуть визначити вагітність не раніше, ніж через 7 днів після статевої близькості, а тести зі звичайною чутливістю (25 мМО / мл) - тільки з першого дня затримки менструації.

      2. Можливість діагностики в будь-який час доби.

Для проведення тестування звичайними тестами на вагітність c чутливістю 25 мМО / мл рекомендується використовувати ранкову сечу, адже в ній найбільш високий вміст хоріонічного гонадотропіну (ХГ). Порогового рівня високочутливих тестів (10 мМО / мл) достатньо для виявлення ХГ в сечі, зібраної в будь-який час доби.

      3. Зручність проведення діагностики.

Для комфортного проведення тестування оптимальним є струменевий формат тесту, тому що дослідження можливо в будь-якому зручному місці, без необхідності збору сечі в ємність.

     4. Якість наданої інформації для споживача.
Опитані жінки вказали, що при покупці тесту для них має значення наявність необхідної інформації на упаковці, доступне її виклад, а також докладна інструкція до тесту.

     5. Популярність бренду та рекомендації фахівців.
Споживачі частіше вибирають ті продукти, які вони купували раніше, а також звертають увагу на думку експертів. Для тестів на вагітність такої експертної організацією є Асоціація акушерів-гінекологів України.

     6. Зовнішня привабливість упаковки.
На ринку Україні існує велика кількість тестів на вагітність. Але не багато хто з них відповідають запитам вимогливих покупців.

І все ж таки існує тест на вагітність, який відповідає усім побажанням жінок!
Це тест - DUET.
Він иає високу чутливість (10 мМО/мл), струменевий формат, рекомендації Ассоціації акушерів-гінекологів, його упаковка високоінформативна, містить детальну инструкцию. У 2008р. тест DUET переміг у конкурсі «ФАВОРИТ УСПІХУ», тому що більшість споживачів і експертів  потребителей и экспертов проголосували за нього.

 
 
 
 


Окрім цього, саме на цьому тесті зупинили свій вибір учасники унікального медіа-проекту – відеогіду про вагітність "40 тижнiв вагітності". Кожна серія містить корисну інформацію про підготовку до вагітності, діагностику, зміни в організмі вагітної жінки, а також розвиток малюка в 3D графіці. Діагностика вагітності за допомогою тесту DUET представлена у 2-й серії проекту:
Коментарі:
Залишити коментар:
:
E-mail:
:
Надіслати