Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>
<< Повернутися до списку статей

Календар вагітності: 32 тиждень

Календар вагітності: 32 тиждень
   На цьому терміні знову виникає небезпека гіповітамінозу і, що ще неприємніше - анемії. У цей період падає гемоглобін і нерідко потреба в залізі неможливо компенсувати тільки продуктами харчування, що містять залізо. Швидше за все, необхідно почати приймати препарати заліза відповідно до рекомендацій лікаря. Ну, а якщо все гаразд, то займайтеся профілактикою гіповітамінозу прийомом збалансованих, комплексних вітамінних препаратів.


   На тридцять другому тижні знову може виникнути токсикоз. Це так званий пізній токсикоз вагітних. Він виникає, як правило, у жінок, у яких є та чи інша патологія і їм більше тридцяти п'яти років. Цей стан, іноді іменована прееклампсією вагітних, - тривожне і небезпечне. Лікарське спостереження тут необхідно, як ніколи. У здорових жінок пізніх токсикозів зазвичай не буває. Але сам період третього триместру знову буде непростим. Нерідко посилюється нервозність, з'являється безсоння. За допомогою акушера-гінеколога Ви повинні впоратися з цим.

   Зростання дитини, хоча і не таке стрімке, триває. Простору для рухів стає все менше і менше. Тому скоро він заспокоїться і, ймовірно, займе правильне положення для пологів, тобто головою вниз. Головне передлежання - оптимальне для майбутніх пологів.

  
  Довжина малюка - близько 40,5 см, а його вага - 1,6 кг.
Коментарі:
Залишити коментар:
:
E-mail:
:
Надіслати