Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>
<< Повернутися до списку статей

Календар вагітності: 29 тиждень

Календар вагітності: 29 тиждень
    Ви знаходитесь в останньому, третьому триместрі вагітності. Вночі Вас будять поштовхи під ребра. Іноді удари плоду бувають дуже сильними, так що ви можете скрикнути від несподіванки. Перепади настрою як і раніше бувають, але в цілому Ви стали набагато спокійніше.

    
На тридцятому тижні Ви повинні піти у визначений Вам офіційний декретну відпустку. Деякі мами починають купувати придане малюкові, а багато хто цього уникають, щоб «не наврочити». Робіть на свій розсуд. Якщо Ви морально не готові до пологів щось купувати, то просто походити по дитячих магазинах і доглянути вподобану коляску, ліжечко або одяг для малюка, а отримати від цього задоволення Вам ніхто не завадить.

    
Малюк займає майже весь простір в матці, розмір його голови вже більш-менш пропорційний розміру його тіла. Виросли брови і вії, підростає волосся, очі відкриваються і закриваються і вже здатні до фокусування. Вага дитини - близько 1 кг, а зріст - 38 см. Дитина може почати тиснути на шлунок і діафрагму. Ручки і ніжки дитини стали ще сильніше, поштовхи бувають дуже болісними для Вас. Нерідко крім поштовхів виникають спазматичні рухи плоду. Це немовля гикає. Його гикавка буває дуже кумедна. У третьому триместрі багато відчуття, забуті Вами, виникнуть знову і повернуться з першого триместру. Терпіть, терпіть і терпіть. Залишилося зовсім небагато. Малюкові стає в матці все тісніше. Жирові відкладення розгладили його зморшкувате личко. Легкі все більше і більше стають підготовленими до самостійного дихання.
Коментарі:
Залишити коментар:
:
E-mail:
:
Надіслати