Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>
<< Повернутися до списку статей

Календар вагітності: 25 тиждень

Календар вагітності: 25 тиждень
    Ви додали у вазі, але покращали. Розцвіли, як кажуть, особливою, жіночою красою. Ваші груди збільшилася в розмірах, на ній з'явилися блідо-блакитні нитки вен. Соски стали більш темними, з них при натисненні початок відділятися молозиво. Це ще не грудне молоко, а його попередник грудного молока.

    З цього тижня Вам потрібно готуватися до грудного вскарміванію майбутнього ребенка.Будут корисні повітряні ванни, а також протирання сосків спеціальної грубої махрової тканиною. При цьому треба бути дуже обережною, оскільки такі процедури можуть вплинути на матку і вона може почати передчасно скорочуватися. Жінкам, схильним до викиднів, цю процедуру можна буде робити значно пізніше - на 34 тижні вагітності.

   
Дитина розвивається. Довжина дитини - близько 34 см, його вага - приблизно 0,6-0,7 кг.
ЇЇ
серце, як і раніше б'ється дуже швидко, з частотою 120-150 ударів за хвилину. Причому у дівчаток серце б'ється частіше, ніж у хлопчиків. Раніше досвідчені акушери-гінекологи могли визначити стать по серцебиттю плоду.  Хоча діагностика статі по серцебиттю - всього лише непрямий, суб'єктивний показник і орієнтуватися на нього не потрібно. У наш час використовують з цією метою УЗД або спеціальний швидкий тест ТестПол:
Коментарі:
Залишити коментар:
:
E-mail:
:
Надіслати