Ви плануєте вагітність

Плануєте завести дитину, цей розділ саме для вас. Дізнайтеся багато корисної інформації про те як стати мамою.

Детальніше >>
Ви не плануєте вагітність

Якщо хочете знати все про контрацепцію, то цей розділ допоможе уникнути небажаної вагітності.

Детальніше >>
<< Повернутися до списку статей

Календар вагітності: 24 тиждень

Календар вагітності: 24 тиждень
   Починаючи з 24 тижня може почати позначатися Ваша надбавка у вазі. Звідси - головний біль, проблеми з сечовим міхуром, важкість у ногах і загальне стомлення. Використовуйте кожну можливість, щоб дати ногам відпочинок: ноги повинні лежати вище рівня серця. Носіть зручне взуття, бажано з натуральних матеріалів.

   Треба зауважити, що хода під час вагітності також змінюється. Якщо Ви не звикли стежити за своєю поставою, то «качина хода» Вам забезпечена. Тому гімнастика і вправи для зміцнення м'язів спини просто необхідні. Потягніться, зробіть вправи для плечового корпусу, спробуйте трохи постояти на носочках. А якщо не хочете ходити з напівзігнутими плечима - ставайте спиною до стіни, щільно притиснувши до неї спину і плечі і постійте так небагато. Плечі відразу вирівняються і постава стане «гордої». Пишаєтеся своїм станом і не соромтеся його ні за яких обставин.

   У цей час у малюка з'являється власний ритм сну і неспання. Його сильні поштовхи будуть чергуватися зі спокійними періодами. Такий же ритм може зберегтися у нього після народження. Зараз можна поспостерігати, а потім порівняти, в який час доби буде спати новонароджений. Дитина чує вашу мову, а биття його серця вже добре прослуховується звичайним стетоскопом.

   Його довжина близько 33 см, вага майже 0,5 кг.Коментарі:
Залишити коментар:
:
E-mail:
:
Надіслати